عضویت در خبرنامه

سیستم پکیج همکاران

تبدیل تاریخ

جاذبه های گردشگری ایران و جهان جاذبه های گردشگری ایران و جهان شرکت خدمات مسافرت هوایی و جهانگردی سیما پرواز جام جم (وابسته به صندوق بازنشستگی صدا و سیما) شرکت خدمات مسافرت هوایی و جهانگردی سیما پرواز جام جم (وابسته به صندوق بازنشستگی صدا و سیما) شرکت خدمات مسافرت هوایی و جهانگردی سیما پرواز جام جم (وابسته به صندوق بازنشستگی صدا و سیما) جاذبه های گردشگری ایران و جهان
اطلاعات تور  
نوع تور تفریحی کد تور 20000086 نام تور شلماش تا کانی گراون تعداد شب 2 سرویس حمل و نقل اتوبوس 22 صندلیه وضعیت سفر در حال ثبت نام تخفیف باشگاه 0% اعتبار تور شمسی : 1403/04/29 میلادی : 2024/07/19
گالری
تخت سلیمان -
خدمات تور
صبحانه گشت ترانسفر بیمه ویزا بلیط سیم کارت رایگان   : سایر
برنامه سفر

روز اول :

شبانه راهی شهر سردشت و روستای شلماش می‌شویم                 

روز دوم :

در بانه صبحانه را میل می‌کنیم و مسیرمان را تا رسیدن به شلماش ادامه می‌دهیم. در شلماش به دیدار یکی از زیباترین آبشارهای ایران می‌رویم. آبشار شلماش با ارتفاعی در حدود 50 متر! پس از دیدار از آبشار شلماش به سردشت بازمی‌گردیم، ناهار را میل می‌کنیم (هزینه به عهده آژانس ، و به دیدار چشمه آهکی کانی گروان خواهیم رفت. در زبان کردی «گراوان» به معنی آبی سخت و سنگین است و شاید به‌دلیل وجود املاح زیاد در آب این چشمه، آن را چشمه گراوان نامیده‌اند. حوالی عصر برای استراحت و اقامت به بانه می‌رویم، صرف شام (هزینه به عهده مسافر)

روز سوم :

پس از صرف صبحانه زمان آزاد برای گشت و خرید در بازار بانه خواهیم داشت، برای صرف ناهار(هزینه به عهده مسافر) به سقز خواهیم رفت، پس از صرف ناهار دیدار از غار کرفتو که یکی از غارهای اسرارآمیز و شگفت‌انگیز ایران و از بزرگ‌ترین غارهای باستانی کشور محسوب می‌شود است را در پیش رو داریم. حوالی غروب برای استراحت و اقامت به اقامتگاهمان در تکاب می‌رویم، صرف شام (هزینه به عهده آژانس)

روز چهارم:

بعد از صرف صبحانه بازدید از مجموعه ثبت جهانی شده تخت سلیمان شامل معبد آناهیتا، آتشکده آذرگشنسب، ایوان خسرو و زندان دیو را در پیش داریم، ناهار را نوش جان می‌کنیم(هزینه به عهده آژانس) و به سمت تهران راهی می‌شویم.

 

 

توضیحات

تاریخ اجرا تور :

1403/04/26الی 1403/04/29

خدمات :

اتوبوس توریستی ، بیمه مسافرتی ، لیدر همراه ، اقامت

محل اقامت :

1 شب هتل 5 ستاره (هالی بانه) ، 1 شب بومگردی( آتر تخت سلیمان)

در اقامت بومگردی به صورت گروهی میباشد و ارایه اتاق به زوجین امکانپذیر نمی باشد

درخواست رزرو

*
*
*
*
تعویض عکس
*